Nocna_opieka_lekarska_2

Nocna Opieka Lekarska – Kiedy w nocy źle się poczujesz

Co zrobić, kiedy źle się poczujesz lub nagle zachorujesz, a jest po godzinach pracy twojej przychodni? Przychodnie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) nie pełnią przecież dyżurów całodobowych.

W takich sytuacjach możesz udać się do punktu nocnej opieki lekarskiej.

Dobrze wiedzieć gdzie i w jakich godzinach w Luxmedzie można znaleźć pomoc.

Kiedy korzystać z Nocnej Opieki Lekarskiej?

Zawsze wtedy, kiedy Ty lub Twoje dziecko, lub ktoś z Twojej rodziny źle się poczuje, wiesz, że jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, ale boisz się, że stan zdrowia pogorszy się do następnego dnia.

Dla kogo jest opieka nocna w CM Luxmed?

CM Luxmed wychodzi naprzeciw potrzebom pacjenta. Nocna opieka realizowana jest dla dzieci i pacjentów dorosłych. Podczas płatnej wizyty lekarz przeprowadza badanie, może wykonać EKG, wystawić skierowanie, zlecić wykonanie szybkich testów diagnostycznych.

Gdzie w Lublinie przyjmuje lekarz Nocnej Opieki Lekarskiej?

Z nocnej opieki w Luxmedzie można skorzystać w soboty i niedziele w godzinach 17:00 – 22:00 przy ulicy Orkana 7 w Lublinie. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu on-line lub pod dedykowanym numerem telefonu: 81 473 60 70.

Aby pójść do lekarza nie trzeba czekać do rana. Wystarczy, że zadzwonisz na dedykowany numer telefonu i umówisz się na poradę w ramach Nocnej Opieki Lekarskiej.