Jesteś tutaj:
moje konto luxmed
Jesteś tutaj:  Dla Pacjenta » Badania i zabiegi » Laboratorium » Testy na koronawirusa » Testy na Covid-19 Radzyń Podlaski
Dostosuj czcionkę: A A A

Testy na koronawirusa

Testy na Covid-19 Radzyń Podlaski

Koronawirus SARS-CoV-2 nie daje za wygraną, ciągle rozprzestrzenia się, podlega mutacji. W celu profilaktyki zakażenia powinniśmy stosować się do zasady DDM (dystans, dezynfekcja, maseczka). Kiedy zauważymy u siebie bądź naszych bliskich objawy sugerujące zakażenie koronawirusem lub mieliśmy kontakt z osobą, u której potwierdziło się takie zakażenie, powinniśmy wykonać w tym celu badania diagnostyczne. W Radzyniu Podlaskim w punkcie pobrań badań laboratoryjnych CM Luxmed wykonasz testy potwierdzające zachorowanie na Covid-19, ale również takie, które określają ilość przeciwciał po przechorowaniu czy szczepieniu.


Badania na koronawirusa jakie wykonasz w Radzyniu Podlaskim

  • Badanie genetyczne RT-PCR - odpłatnie
  • Test antygenowy SARS-CoV-2
  • Przeciwciała IgM, IgG
  • Testy do wyjazdu za granicę - RT-PCR lub antygenowy bez zaświadczenia lub z dodatkowym zaświadczeniem lekarskim

Ile czeka się na wynik testów SARS-CoV-2

Testy antygenowe – wynik gotowy już w 1 godzinę. Pozostałe badania (testy RT-PCR, przeciwciała IgM, IgG, zaświadczenia do wyjazdu za granicę) - wynik tego samego dnia. Również testy z zaświadczeniem lekarskim do wyjazdu za granicę dostępne są w dniu pobrania materiału do badań.


Gdzie prywatnie wykonać testy na Covid-19 w Radzyniu Podlaskim?

  • Testy wymazowe na koronawirusa genetyczny RT-PCR oraz antygenowy wykonać można w punkcie pobrań w Radzyniu Podlaskim ul. Pocztowa 4 – sprawdź jak dojechać)
    Zalecamy umówić się na konkretny termin online przez e-Rezerwację lub telefonicznie 83 352 22 12, można również zapłacić online.
  • W Radzyniu można również wykonać testy z krwi na przeciwciała anty SARS-CoV-2 IgM i IgG. Jeśli miałbyś pytania do uzyskanego wyniku, możesz go skonsultować z naszym specjalistą. Jak to zrobić? Online przez e-Rezerwację zamawiasz i opłacasz usługę Telekonsultacja wyników badań SARS-CoV-2 i czekasz na kontakt specjalisty.

Badanie przeciwciał anty SARS-CoV-2 IgM oraz IgG w Radzyniu Podlaskim.

Testy na przeciwciała polegają na pobraniu krwi. Dzięki nim dowiesz się jaką masz odporność po przechorowaniu lub zaszczepieniu się na Covid-19.


Nie rozumiem wyniku Testu na Covid-19 -gdzie w Radzyniu Podlaskim się dowiem

Wyniki testów na koronawirusa możesz skonsultować z naszym specjalistą, jeśli masz pytania. Zamów w e-rezerwacji usługę Telekonsultacja wyników badań SARS-CoV-2.