Jesteś tutaj:
moje konto luxmed
Jesteś tutaj:  Dla Pacjenta » Badania i zabiegi » Laboratorium » Testy na koronawirusa » Testy na Koronawirusa w Łęcznej
Dostosuj czcionkę: A A A

Testy na koronawirusa

Testy na Covid-19 Łęczna

Zakażenie SARS-CoV-2 powoduje szereg uciążliwych objawów w ostrej fazie choroby, mogących prowadzić m.in. do powikłań zakrzepowo-zatorowych, przewlekłych procesów zapalnych jak niewydolność serca, nerek, udar mózgu, włóknienie płuc, pojawiające się czasem nawet dopiero po dwóch miesiącach po wyzdrowieniu. Nie są to jedyne skutki przechorowania Covid-19. Nawet przy skąpoobjawowym zakażeniu koronawirusem powikłania mogą utrzymywać się miesiącami, a być może pozostać na zawsze.

Lepiej unikać niż leczyć, dlatego jeśli podejrzewasz, że miałeś kontakt z osobą chorą i nie chcesz narażać bliskich na zakażenie, to najlepszym sposobem na szybką diagnostykę są testy na koronawirusa.

Test wykonasz w Punkcie Pobrań CM Luxmed w Łęcznej.


    Wyniki testów na koronawirusa otrzymasz:
  • Tego samego dnia.

Jaki rodzaj testu na Covid-19 w Łęcznej?

W Łęcznej wykonasz test genetyczny RT-PCR i antygenowy, aby sprawdzić czy jesteś aktualnie chory. Wykonasz też wymagane testy na wyjazd zagraniczny w języku angielskim, niemieckim, rosyjskim lub ukraińskim.

  • Badanie genetyczne RT-PCR
  • Test antygenowy SARS-CoV-2
  • Testy na wyjazd zagraniczny w języku obcym - z dodatkowym zaświadczeniem
  • Testy na wyjazd zagraniczny w języku obcym - bez zaświadczenia


Gdzie wykonasz test w Łęcznej?

  • Punkt Pobrań Testy Covid-19 w Łęcznej przy ul. Staszica 21 wykonuje testy genetyczny RT-PCR i antygenowy SARS-CoV-2 -na potwierdzenie czy wykluczenia trwającego zakażenia koronawirusem, a także testy na wyjazd zagranicę – sprawdź jak dojechać)