Modelowanie sylwetki w pakiecie

Modelowanie sylwetki w pakiecie. Jak szybko osiągnąć wymarzone efekty ?

Modelowanie sylwetki. Droga do osiągnięcia wymarzonej sylwetki oraz jędrnego i gładkiego ciała często bywa długa i żmudna. Nawet decydując się na terapie odchudzające lub profesjonalne treningi z trenerem czy dietę, często trzeba pogodzić się z tym, ze na wymarzone efekty należy długo czekać. Pytanie zatem brzmi, czy wystarczy nam sił?

Chcielibyśmy odpowiedzieć, tak. Prawda jednak jest taka, że szczęściu trzeba czasem pomóc. Dlatego właśnie powstały pakiety zabiegów, aby w krótszym czasie osiągnąć wymarzony efekt, czyli smukłą sylwetkę oraz jędrne i gładkie ciało.

Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu dwóch różnych, uzupełniających się technik zabiegowych, czyli nowoczesnego masażu próżniowego Endermologia, na większe obszary ciała oraz rewolucyjnej technologii, opartej na połączeniu fali radiowej i ultradźwięków. Dzięki takiemu połączeniu nawet miejsca najbardziej problematyczne takie jak: drugi podbródek, kolana, bryczesy czy brzuch pociążowy nie stanowią problemu.

Na czym polega sukces modelowania w pakiecie

Technologia oparta jest na działaniu radiofrekfencji o najwyższej dostępnej na rynku częstotliwości 40,68 MHz oraz fali ultradźwiękowej (podłużnej i poprzecznej). Pozwala na bezbolesne i trwałe pozbycie się uporczywej tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz ujędrnienie skóry twarzy i ciała.

Fale ultradźwiękowe oddziałują na zalegające komórki tłuszczowe powodując ich rozpad i uwolnienie zalegającego w nich tłuszczu. Zniszczone komórki tłuszczowe są wydalane z organizmu poprzez system limfatyczny.

Fale radiowe rozgrzewają kolagen do 45-60 st.C powodując w pierwszym etapie rozerwanie wiązań krzyżowych prowadzących do częściowego rozpadu kolagenu.  Skrócenie i pogrubienie włókien kolagenowych powoduje napięcie skóry tuż po zabiegu z użyciem RF. W późniejszym czasie w wyniku częściowego rozpadu kolagenu wydzielane są enzymy trawiące uszkodzony kolagen. Produkty rozpadu stymulują fibroblasty do produkcji nowego kolagenu. Proces remodelingu skóry trwa do kilku miesięcy po zabiegu. Po tym czasie dochodzi do zwiększenia gęstości, elastyczności, napięcia skóry oraz poprawy owalu twarzy i kolorytu.

Jednorazowo zabieg można wykonać maksymalnie dwóch okolicach, ponieważ płynny tłuszcz uwolniony podczas zabiegu musi zostać zmetabolizowany przez organizm. Najlepszych efektów oczekiwać możemy wykonując serię 4-6 zabiegów w przerwach pomiędzy zabiegami 1-2 tyg.

Podsumowując zabieg z wykorzystaniem fali radiowej i ultradźwięków to doskonały sposób na walkę z miejscowo nagromadzoną tkanką tłuszczową, cellulitem oraz brakiem jędrności skóry. Zabieg jednak nie pozwala na pracę nad większym obszarem ciała dlatego świetne zastosowanie znajduje tu Endermologia.

Endermologia to bezinwazyjny zabieg wykorzystujący masaż podciśnieniowy oddziałujący na tkankę łączną. Głowica wyposażona w zmotoryzowaną rolkę oraz klapkę pozwala na bezbolesny, prosty system styku głowicy ze skórą niwelujący negatywne odczucia podczas zabiegu przy maksymalnej skuteczności. Zabieg ten pozwala na pozbycie się toksyn, produktów przemiany materii, płynnego tłuszczu uwolnionego podczas zabiegu falą radiową i ultradźwiękami oraz poprawę jakości skóry. Działając w trzech wymiarach redukuje miejscowo zlokalizowaną tkankę tłuszczową, wygładza cellulit, ujędrnia skórę stymulując produkcję kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego.

Co wyróżnia ten zabieg?

To zabieg, który pozwala pracować nad kilkoma obszarami jednocześnie. Podczas 40 min sesji możemy opracować od 2 do 8 obszarów ciała.  Podczas zabiegu Endermologii w odróżnieniu od zabiegu możemy opracować więcej partii podczas jednego zabiegu.

Aby osiągnąć najlepsze efekty najlepiej jest wykonać serię 10-15 zabiegów w odstępie czasowym 2-3 dni.

Długotrwały efekt, zdrowa i smukła sylwetka – to jest możliwe!

Najlepsze efekty terapeutyczne osiągamy łącząc te dwie technologie, z jednej strony działając na redukcję tkanki tłuszczowej poprzez jej upłynnienie oraz wydalenie, a z drugiej pobudzenie produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Długotrwałe efekty oraz pełny sukces terapii łatwiej jest osiągnąć dbając o właściwie zbilansowaną i dobraną dietę. Dlatego pakiety:  SMUKŁA SYLWETKA SILVER, wzbogacona została o pełną poradę profesjonalnego dietetyka i indywidualnie ułożony plan dietetyczny

konsultacja kosmetologiczna

Decydując się na zabieg modelujący sylwetkę, jako pierwszy etap, przeprowadzana jest konsultacja z kosmetologiem. Daje to pewność, że terapia zostanie dobrana odpowiednio do potrzeb i stanu zdrowia.

Kosmetolog doradzi, który pakiet jest dla nas najlepszy. Dodatkowo poinformuje, jak należy się przygotować oraz jak wygląda sam zabieg. Po zakończonych zabiegach natomiast otrzymamy dokładne wskazówki na temat pielęgnacji domowej oraz co najważniejsze, kiedy możemy wyczekiwać pierwszych efektów zabiegowych.

Kupując w pakiecie to także gwarancja niższej ceny

Informacje zawarte w tym artykule mają charakter ogólnoinformacyjny i edukacyjny. Nie zastępują one profesjonalnej porady medycznej, diagnozy czy leczenia. Zaleca się konsultację z lekarzem lub innym wykwalifikowanym pracownikiem ochrony zdrowia w celu uzyskania porady dotyczącej konkretnych objawów, dolegliwości czy stanu zdrowia.